23 Mart 2012 Cuma

2000’den fazla asansörde ANIL ASANSÖR imzasıAnkara KOBİ Haber olarak, Yapı Decoor Ankara 2012 Fuarınnda Anıl Asansör'ün standını ziyaret ettik, ve görüşlerini aldık:

Anıl Asansör Ltd. Şti. 24. yılında ülkemiz genelinde 2000’den fazla asansörün imalat ve montajını gerçekleştirmiş.
Bugüne kadar elektrikli ve hidrolik insan asansörleri, yük asansörleri, hasta asansörleri, servis asansörleri ve araç asansörleri ile panaromik asansörlerin projelendirilmesi ve montajını yapan Anıl Asansör’ün Genel Müdürü Salih Usta, müşteri memnuniyetini esas alarak “kaliteli malzemelerle, kullanım amacına uygun, ekonomik ve güvenli asansör hizmetlerini; satış sonrasında, motorize ekiplerle teknik servis hizmeti” verdiklerini belirtiyor.  
Anıl Asansör’ün birinci önceliğinin kullanıcıların can ve mal güvenliği olduğunu belirten Genel Müdür Salih Usta, şunları ekliyor: 
Kaliteli malzeme ile standartlara uygun, güvenli, ekonomik, sağlam ve problemsiz asansör montajı bizim işimiz. İnsan asansörü, yük asansörü, sedye asansörü, ev asansörü, engelli platformu, araç asansörü, monşarj (servis-yemek) asansöründe dört dörtlük çalışmalar yürütüyoruz. Yaptığımız her işi tam zamanında ve doğru yaparak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Belgelerimiz kalitemizin tescililidir. 
Hizmetlerini, “tasarım, proje, üretim, montaj ve servis” olarak sınıflayan; montaja gösterdikleri özenin 24 yıllık başarılarında önemli yeri olduğunu belirten Salih Usta “Şirketimiz, montajın her evresinde gerekli kontrol ve denetimi yaparak ilerleyen dönemde karşılaşılabilecek aksaklıklara baştan engel olur. Asansör montajı, gereken sıklıklarla yetkili mühendislerimiz tarafından kontrol edilir. Titiz çalışmalar neticesinde asansörün teslimi, sözleşmede belirtilen süreden de önce yapılır.” dedi ve ekledi:
“Asansör, şehir hayatında insan ve yük taşımacılığında çok önemli bir yer tutmaktadır. Neredeyse 24 saat çalışan asansörlerin sorun çıkarmaması, can ve mal güvenliğini  sağlaması önemlidir. Anıl Asansör, asansörü yapmakla işinin bittiğini düşünmeyen deneyimli ve başarılı bir firmadır. Teslim ettiği asansörlerin yapıldığı gün gibi yeni ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için de çaba sarfetmektedir. Bakımını yürüttüğü asansörlerin hep yeni kalmasını sağlayacak servis kalitesine de sahiptir. Tüm bu özellikleriyla asansörde imza Anıl Asansör’dür.” anilasansor.com.tr/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder